- Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5. - Čtvrtek
30. 5. - Pátek
31. 5. - Sobota
1. 6. - Neděle
2. 6. - Pondělí
3. 6.
Čtvrtek 25.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Marie Antoinetta (3/8)
00:10AZ-kvíz
01:05Přes nový práh
01:30V kondici
01:55Dobré ráno
02:15Kluci v akci
04:45Černé ovce
05:15Události v regionech
05:30Studio 6
05:59Zdravotní škola IV
09:00Zlodějka
09:45Kluci v akci
10:10Silvestrovský koktejl
10:35AZ-kvíz
11:30Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus
12:20Sama doma
12:30Buchty po ránu
14:00Mít tak holku na hlídání
14:30Hrabě Monte Christo (3/4)
15:05Zdravotní škola IV
16:30AZ-kvíz
17:15Černé ovce
17:40Události v regionech
18:00Kde domov můj?
18:25Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Branky, body, vteřiny
19:56Boží mlýny (6/6)
20:10Máte slovo s M. Jílkovou
21:05Na stopě
22:00Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
22:24Maigret a sklepy hotelu Majestic
22:25AZ-kvíz
00:10Na forbíně TM
00:40Kuchařská pohotovost
01:20Banánové rybičky
01:45Dobré ráno
02:15Hobby naší doby
04:45Fantom ze Spandau
00:3024 hodin pražského metra
01:20Na moll
01:50Před půlnocí
02:30Popcorn
03:00Náš venkov
03:25Žijeme s vírou
03:55Dědictví Anny Kománkové
04:20V kondici
04:45Nedej se
05:05Království divočiny: Včelojed chocholatý
05:30Dobré ráno
05:59Afrika z výšky
08:30Planeta pokladů
09:25Největší apokalypsy dějin
10:15Svatá kněžna Ludmila
11:10Hrdinové legend
12:05Perimetr
13:00Středomoří - soužití člověka a přírody (2/5)
13:25Zázračná planeta: Serengeti II (6/6)
14:20Evropa dnes
15:15Alžběta I. a Alžběta II., zlaté královny (1/2)
15:40Člověk jako živočišný druh (1/2)
16:30Velké stroje zblízka
17:20Auto moto svět
18:10Auto moto test
18:35Království divočiny: Včelojed chocholatý
18:5024 hodin pražského metra
19:15Postřehy odjinud
19:40Zprávy v českém znakovém jazyce
19:50Výborná SHOW
20:00Stezka Českem (8/10)
20:55Skryté skvosty II (8/10)
21:20S kuchařem kolem světa
21:50Černobyl: Nová svědectví (1/2)
22:45Rwanda, cena za úspěch
23:35Agent Hamilton II (6/8)
00:30Žijeme s vírou
01:15Ta naša kapela
02:15Sváteční slovo kněze a biologa Marka Orko Váchy
02:40Historie.cs
02:50V kondici
03:40Před půlnocí
04:00Hraje vám... Straňanka
04:25Kriminálka Miami V (2)
00:50Specialisté (3)
01:50Ulice (4688)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (139)
03:50Novashopping
04:45Snídaně
05:55Ulice (4688)
08:40Kriminálka Anděl (13)
09:40Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (15)
10:55Tescoma s chutí
11:45Polední Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
12:00Ordinace v růžové zahradě 2 (140)
12:20Kriminálka Miami V (3)
13:35Kriminálka Miami V (4)
14:35Výměna manželek IX
15:30Odpolední Počasí
16:57Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
17:00Na lovu IV
17:30Ulice (4689)
18:30Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
19:30Jedna rodina (74)
20:20Zlatá labuť (50)
21:40Na vaší straně
23:00Kriminálka Miami V (3)
23:45Kriminálka Miami V (4)
00:45Kriminálka Anděl (13)
01:45Ulice (4689)
03:05Ordinace v růžové zahradě 2 (140)
03:45Novashopping
04:45Policie v akci
00:50Policie Hamburk VIII (6)
01:45Policie Hamburk VIII (7)
02:45Closer VII (7)
03:40Jak se staví sen
04:35Nový den
05:55Nový den
06:00M.A.S.H (213)
07:00M.A.S.H (214)
07:25M.A.S.H (215)
07:55M.A.S.H (216)
08:25M.A.S.H (217)
08:55Polda V (3)
09:20Policie Hamburk VIII (8)
10:30Policie Hamburk VIII (9)
11:30Closer VII (8)
12:30Komisař Rex II (8)
13:25Policie v akci
14:30Ano, šéfe!
15:35Inkognito
16:40Prostřeno!
17:55Počasí
18:52Hlavní zprávy
18:55Krimi zprávy
19:40Showtime
19:55Zoo (194)
20:15Inkognito
21:40Inkognito
22:45Ano, šéfe!
23:55Policie v akci
01:00Policie Hamburk VIII (8)
01:55Policie Hamburk VIII (9)
02:55Closer VII (8)
03:55Rozpal to, šéfe!
04:50Život
01:00Láska z televizní obrazovky
02:55Klub odložených žen
04:35Čapí dobrodružství
06:05Kriminálka Miami V (1)
07:40Kriminálka Miami V (2)
08:40Táta za všechny peníze
09:40V podstatě jsme normální
11:30Dokážeš udržet tajemství?
13:25Poslední turné
15:15Arabela se vrací (15)
17:05Arabela se vrací (16)
17:40V oku tornáda
18:15Chlapec v pruhovaném pyžamu
20:00Jako štvaná zvěř
21:55Král Staten Islandu
23:45Divoká dámská jízda
02:15Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (12)
04:10Teorie velkého třesku IX (23, 24)
00:20Teorie velkého třesku X (1, 2)
01:10Malý Sheldon VI (8, 9)
02:00Zlatá sedmdesátá (5, 6)
02:40Bobovy burgery V (13, 14)
03:25Tele Tele - Střihák
04:05Susedia V (12)
04:35Oggy a škodíci: Nová generace (75, 76, 77, 78)
05:15Zig a Sharko IV (1)
05:50Bakugan: Ozbrojená aliance (97)
06:05Přátelé (3, 4)
06:152 $ocky (20, 21, 22, 23)
07:15Malý Sheldon VI (10, 11, 12, 13)
09:00Susedia V (14)
10:35Susedia VI (1)
11:20Dva a půl chlapa IX (18, 19)
12:00Přátelé (3, 4)
12:50Teorie velkého třesku IX (23, 24)
13:50Teorie velkého třesku X (1, 2)
14:352 $ocky (24)
15:302 $ocky II (1, 2, 3)
15:55Zlatá sedmdesátá (7, 8)
17:15Dva a půl chlapa IX (20, 21)
18:10Malý Sheldon VI (14, 15)
19:05Teorie velkého třesku X (3, 4, 5, 6)
20:00Přátelé (5, 6)
21:40Bobovy burgery V (15, 16)
22:35Dva a půl chlapa IX (20, 21)
23:25Teorie velkého třesku X (3, 4, 5, 6)
00:20Malý Sheldon VI (10, 11)
02:00Zlatá sedmdesátá (7, 8)
02:35Bobovy burgery V (15, 16)
03:20Tele Tele - Střihák
04:002 $ocky (20)
04:30Susedia VI (1)
04:50Američtí sběratelé XVII (14)
01:10Pomozte autům IV (10)
01:55Strážci hranic: Amerika (9, 10)
02:40Walker, Texas Ranger IV (9)
03:20Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
04:05ČEZ RunTour - České Budějovice
04:30Ligue 1 Highlights (30)
04:50Walker, Texas Ranger IV (8)
05:45Strážci hranic: Amerika (11, 12)
06:30Mistři zastavárny XX (8)
07:10Američtí sběratelé XVII (14)
08:05Pomozte autům IV (10)
09:00Kobra 11 XV (10, 11)
10:00Walker, Texas Ranger IV (9)
11:55Válka skladů III (9, 10, 11, 12)
12:55Mistři zastavárny XX (9)
14:45Strážci hranic: Amerika (15, 16)
15:40Kobra 11 XV (12, 13)
16:40Válka skladů III (13, 14)
18:40Mistři zastavárny XX (10)
19:35Američtí sběratelé XVII (15)
20:30Pomozte autům V (2)
21:25Walker, Texas Ranger IV (10)
22:20Kobra 11 XV (12, 13)
23:20Svět motorů (42)
01:15Pomozte autům V (1)
01:55Strážci hranic: Amerika (11, 12)
02:40Walker, Texas Ranger IV (10)
03:20SSL Gold Cup
04:05European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
04:35Můj přítel Monk VII (11)
00:40Můj přítel Monk VII (12)
01:20Beze stopy IV (22)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)
02:45Na lovu
03:25Chcete být milionářem?
04:05Riskuj!
05:40Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
06:20Na lovu
07:05MasterChef Česko IV (26)
08:00Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14)
09:15Don Matteo VII (6)
10:05Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (15)
11:10Beze stopy IV (22)
12:00MasterChef Česko IV (27)
12:55Tescoma s chutí
14:10Don Matteo VII (7)
14:15Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (16)
15:25Můj přítel Monk VII (9)
16:15Můj přítel Monk VII (10)
17:10Kriminálka Miami V (3)
18:05Kriminálka Miami V (4)
19:00Můj přítel Monk VII (13)
20:00Můj přítel Monk VII (14)
20:50Beze stopy IV (23)
21:45Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)
22:40Don Matteo VII (7)
23:30Můj přítel Monk VII (13)
00:40Můj přítel Monk VII (14)
01:20Beze stopy IV (23)
02:00Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XXIII (17)
02:40Na lovu
03:20Chcete být milionářem?
04:05Simpsonovi XXI (2)
00:15Simpsonovi XXI (3)
00:40Futurama V (5)
01:10Futurama V (6)
01:40Brickleberry III (5)
02:05Top Gear 2011 (6)
02:35Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (10)
03:50Ženy ve wrestlingu VIII (3)
04:20Těžká dřina
05:20Příhody Bolka a Lolka
06:00Těžká dřina
06:10Partička XXL
06:35Re-play
07:50Top Gear 2011 (7)
08:15Top Gear 2011 (7)
09:25Hvězdná brána VI (9)
10:30Hvězdná brána VI (10)
11:25Futurama V (5)
12:30Futurama V (6)
13:00Simpsonovi XIX (17)
13:30Simpsonovi XIX (18)
14:00Simpsonovi XIX (19)
14:25Simpsonovi XIX (20)
14:55Hvězdná brána VI (11)
15:15Hvězdná brána VI (12)
16:10Futurama V (7)
17:15Futurama V (8)
17:45Simpsonovi XXI (4)
18:15Simpsonovi XXI (5)
18:45Simpsonovi XXI (6)
19:15Simpsonovi XXI (7)
19:45Partička XXL
20:15Flash Gordon
22:00Simpsonovi XXI (4)
00:25Simpsonovi XXI (5)
00:55Simpsonovi XXI (6)
01:20Simpsonovi XXI (7)
01:50Futurama V (7)
02:15Futurama V (8)
02:45Brickleberry III (6)
03:15Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (11)
03:40Ženy ve wrestlingu VIII (4)
04:15Moje máma veterinářka VII (6)
00:30Rodina doktora Kleista (1)
01:35Ve hře je láska (150)
02:45Ve hře je láska (151)
03:45Lásce navzdory (19)
04:50Karolína, domácí kuchařka
06:00Prostřeno!
06:20Sestřičky (9)
07:20Slunečná (116)
08:45Prostřeno!
10:10Ano, šéfe!
10:55Rosamunde Pilcher: V sedmém nebi
12:00Záchranáři z hor VI (2)
14:00Záchranáři z hor VI (3)
15:00Ve hře je láska (152)
16:00Ve hře je láska (153)
17:00Záchranáři z hor VI (4)
18:00Záchranáři z hor VI (5)
18:55Rosamunde Pilcher: Láska a jiné poklady
20:00Sestřičky (10)
21:55Polda V (2)
23:10Rodina doktora Kleista (2)
00:20Rodina doktora Kleista (3)
01:25Ve hře je láska (152)
02:35Ve hře je láska (153)
03:35Lásce navzdory (20)
04:40Těsné úniky 2. světové války (13)
00:20Kolaborovali s nacisty (8)
01:25Vetřelci dávnověku XIV (3)
02:30Zakázaná historie VI (3)
03:30Klenoty Alp: Italská velká jezera (5)
04:40Ptačí říše
06:00Koloseum (4)
06:20Pravdy, lži a dějiny (1)
07:05Zvířecí úklidová četa
08:10Prima Česko
09:20Prima Svět
09:50Nejkrásnější evropské cesty vlakem (3)
10:25Rybí království (1)
11:30Lovec rybích obrů V (1)
12:50Čína: Přípravy na bouři (3)
13:50Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (5)
14:55NASA: Vynálezy a inovace (2)
15:50Časoprostor (3)
16:55Dálnice vedoucí peklem VIII (16)
17:55Stavitelské katastrofy IV (7)
19:00Druhá světová válka v barvě (3)
20:00Válečné stroje (6)
21:05Nezkrotné Portugalsko (5)
22:10Planeta ovcí (1)
23:10Vetřelci dávnověku XIV (14)
00:20Zkáza Ďatlovovy výpravy (3)
01:15Přistání na Měsíci a nacisté
02:15Tajná válka (11)
03:30Do divočiny: Korea (2)
04:45Potomek
00:35Kurýr: Restart
02:20Námořní vyšetřovací služba VIII (16)
04:10Námořní vyšetřovací služba L. A. XII (14)
05:05Nad krajinou
06:00M.A.S.H
06:05Námořní vyšetřovací služba VIII (16)
06:30Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
07:10Dračí princ
08:05Spravedlnost pro mou dceru
10:10John Tucker musí zemřít
11:55Země zaslíbená
13:40Utajená pomsta
15:45Hombre
17:35Konec básníků v Čechách
20:00Zbouchnutá
22:20Srážka s mimozemšťanem
01:00Zamilovaná chůva
03:05Námořní vyšetřovací služba VIII (17)
04:55Sportovní infoservis
01:15ELH: HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec
09:00Tiki - Taka - 240
11:30LET: Investec South Africa Women’s Open - 1. den
13:00Týden v motorsportu (16)
17:00ELH: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
17:30EL: Panathinaikos Athény - Maccabi Tel Aviv
20:10Croatia Rally (4)
22:00Bomby na ledu (28)
23:00FL: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
00:00Sportovní infoservis
01:30Moje zprávy
00:20VIP svět
00:30Exkluziv Kateřiny Brožové
00:45Na plac!
02:35Ostříháno
03:00Nebezpečné vztahy
04:40Jak to dopadlo!?
05:25Jak to dopadlo!?
06:15Nebezpečné vztahy live
07:10Klenot.TV
08:45Česká tajenka
13:35Jak to dopadlo!?
14:15Nebezpečné vztahy
15:10Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
16:20Česká tajenka
17:00Nebezpečné vztahy
17:40Jak to dopadlo!?
18:45Moje zprávy
19:40VIP svět
19:50Moje zprávy, komentáře
20:05Hovory Kalousek Soukup
20:15Týden podle Jaromíra Soukupa
21:05Poklad z půdy
21:35Vtip za stovku!
22:45Ona a on
23:50Moje zprávy
00:25VIP svět
00:35Exkluziv Kateřiny Brožové
00:50Na plac!
02:05Ostříháno
02:30Nebezpečné vztahy
04:40Branky, body, vteřiny
00:45Fotbal: Magazín EURO 2024
01:00Hokej: Buly - debata expertů
01:25Fotbal: TCL V Repre
02:00Branky, body, vteřiny
03:00Curling: MS smíšených dvojic 2024 Švédsko
03:15Paralympijský magazín
05:15Cyklotoulky
05:35Branky, body, vteřiny
05:45Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín
06:00BBV po 25 letech
07:45Panorama
08:00Fotbal: TCL V Repre
08:35Fotbal: Magazín EURO 2024
09:35Motorismus: Svět motorů
10:05Paralympijský magazín
11:10Tance: Kometa Cup
11:30BMX: EP Benátky nad Jizerou
11:50Panorama
12:05Sportovní zprávy
12:25Olympiáda dětí a mládeže 2024
12:55Hokej: Buly - debata expertů
13:25Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
14:00Golf Time
16:50Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
17:10Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy
17:30Volejbal: ČEZ Extraliga 2023/2024
17:50Fotbal: Dohráno MOL Cup
20:10Hokej: MS hráčů do 18 let 2024 Finsko
20:45Hokej: Buly - debata expertů
22:40Jezdectví: Mezinárodní závody spřežení CAI Kladruby nad Labem
23:15Golf Time
23:30Silniční cyklistika: ŠKODA CUP - Česká Kamenice
23:45Branky, body, vteřiny
00:05Vodní slalom: Český pohár Skupiny ČEZ Veltrusy
00:15Volejbal: ČEZ Extraliga 2023/2024
00:35Branky, body, vteřiny
02:55Fotbal: FC Viktoria Plzeň - FC Zlín
03:10Paralympijský magazín
04:55Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Zprávy
05:00Studio ČT24
05:10Studio 6
05:59Studio 6
09:00Studio ČT24
10:00Zprávy ve 12
12:00Předpověď počasí, sportovní zprávy
12:20Zprávy
12:30Studio ČT24
12:33Zprávy
13:00Studio ČT24
13:03Zprávy
13:30Studio ČT24
13:33Zprávy
14:00Studio ČT24
14:03Zprávy
14:30Studio ČT24
14:33Zprávy
15:00Studio ČT24
15:03Zprávy
15:30Studio ČT24
15:33Zprávy v 16
16:00Zprávy
16:30Studio ČT24
16:33Zprávy
17:00Studio ČT24
17:03Zprávy
17:30Studio ČT24
17:33Předpověď počasí
17:55Zprávy
18:00Studio ČT24
18:03Interview ČT24
18:28Události za okamžik a počasí
18:55Události
19:00Počasí v evropských metropolích
19:54Branky, body, vteřiny
19:5690’ ČT24
20:07Horizont ČT24
21:30Události, komentáře
22:00Předpověď počasí
23:00Zprávy ve 23
23:05Interview ČT24
23:32Zprávy
00:00Studio ČT24
00:10Zprávy
01:00Studio ČT24
01:10Zprávy
02:00Studio ČT24
02:10Události v regionech
02:34Zprávy
03:00Studio ČT24
03:10Události v regionech
03:34Zprávy
04:00Studio ČT24
04:10Óčko flirt
00:00Ranní fresh
06:00Óčko hity
09:00Óčko hity
12:00Óčko Chart
15:00To je banger, kámo
17:00Hitrádio desítka
18:00Party ride
19:00Top 4 Óčko chart
21:00Hot hity
21:15Naked Attraction
22:00Virtuální svět TV
22:30Óčko flirt
00:00Bohové a hrdinové antických mýtů
00:10Super Diva (13/13)
00:30Basquiat
01:25Kanadská soda IX (1/14)
02:20Uchem jehly
02:45Poutní místa
03:10Crescendo
03:30Terra musica
04:20Styl
04:45Události v kultuře
05:10Události v kultuře
20:00Kroky a skoky české animace (5/6)
20:15Všechna jitra světa
20:40Kim Novaková: hvězda s duší rebelky
22:35Hvězdy stříbrného plátna
23:30ArtZóna
00:15Evropský koncert 2023
01:05Terra musica
03:00Bydlení pod střechou
03:30Crescendo
03:55Uchem jehly
04:40